KONST / Litografier / Färglitografi 13062533
nr 1306 2533
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografi, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Bromma. Signerad, numrerad 283/600. Motivet: 32x41 cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:09:56
6/2 16:35:37
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand